KODĖL WINDEX GERIAUSIAS PARTNERIS?

GERAS KAINOS IR KOKYBĖS SANTYKIS

Ilgametis sėkmingas bendradarbiavimas su mūsų partneriais bei LEAN metodikos pagrindu organizuota gamyba leidžia užtikrinti puikią kokybę už prieinamą kainą.

TERMINŲ LAIKYMASIS

Laiku mums reiškia – „tada, kada buvo sutarta“. Be to, jau daug metų džiuginame klientus trumpu gamybos terminu. Standartinius gaminius galime pagaminti per 9 dienas.

KOKYBIŠKAS MONTAŽAS

Montažas itin svarbus etapas, lemiantis jūsų įrenginėjamo namo sandarumą. Mes savo klientams siūlome tik kokybišką montažą su sertifikuotomis medžiagomis, kurį atlieka ilgametę patirtį turintys specialistai. Be to, mes įsipareigojame savo klientams atlikti darbus ne tik kokybiškai, bet ir sutartu laiku. Taip pat suteikiame montažo garantiją.

GREITA REAKCIJA

Standartinių gaminių pasiūlymą, pagal jūsų užklausą, pateiksime per 3 val ar greičiau. Standartinių gaminių broką ištaisome per 3 darbo dienas.

Mes suprantame, kad statybose gali nutikti bet kas, todėl esame pasiruošę efektyviai komunikuoti, greitai teikti pasiūlymus bei nedelsiant spręsti problemas.

Mūsų klientų atsiliepimai

Mūsų klientų apklausa parodė, kad:

92%

Patenkinti greitu langų pagaminimu

92%

Patenkinti gaminių kokybe

100%

Patenkinti klientų aptarnavimu

Mes džiaugiamės, kad mūsų klientai laiko mus patikimais partneriais. Pasitikėjimas abiem pusėm leidžia kurti sėkmingus verslus.

Gaukite greitą atsakymą

Turėdami daugiau nei 20 metų patirtį langų ir durų gamyboje, galime jums užtikrinti, kad radote tinkamą partnerį.

Skambinkite +37061539039  arba parašykite mums: