KODĖL WINDEX GERIAUSIAS PARTNERIS?

GERAS KAINOS IR KOKYBĖS SANTYKIS

Ilgametis sėkmingas bendradarbiavimas su mūsų partneriais bei LEAN metodikos pagrindu organizuota gamyba leidžia užtikrinti puikią kokybę už prieinamą kainą.

LANKSČIOS KOMERCINĖS SĄLYGOS

Kainodara, pagaminimo terminai, mokėjimo sąlygos, pakavimas bei transportavimas – visa tai pritaikome kliento poreikiams.

GREITA REAKCIJA

Standartinių gaminių pasiūlymą pagal jūsų užklausą pateiksime per 3 val ar greičiau. Standartinių gaminių broką ištaisome per 3 darbo dienas.

Mes suprantame, kad statybose gali nutikti bet kas, todėl esame pasiruošę efektyviai komunikuoti, greitai teikti pasiūlymus bei nedelsiant spręsti problemas.

MES SUPRANTAME SAVO KLIENTĄ

Turėdami daugiau kaip 20 metų pardavimo privatiems pirkėjams patirtį PLAZA LANGAI tinkle, mes puikiai žinome, kas yra svarbiausia mūsų klientams: konkurencingos kainos, pristatymas sutartu laiku, kokybė ir puikus klientų aptarnavimas. Mes išmanome savo darbą, sekam rinkos tendencijas ir galime padėti klientams, kurie nori šilto ir kokybiško namo.

Mūsų klientų atsiliepimai

Mūsų klientų apklausa parodė, kad:

92%

Patenkinti greitu langų pagaminimu

92%

Patenkinti gaminių kokybe

100%

Patenkinti klientų aptarnavimu

Mes džiaugiamės, kad mūsų klientai laiko mus patikimais partneriais. Pasitikėjimas abiem pusėm leidžia kurti sėkmingus verslus.

Gaukite greitą atsakymą

Turėdami daugiau nei 20 metų patirtį langų ir durų gamyboje, galime jums užtikrinti, kad radote tinkamą partnerį.

Skambinkite +37061539039  arba parašykite mums: